Cześć 🙃
Rany, czas leci zdecydowanie za szybko, ja nawet nie wiem jak minęła już połowa miesiąca, dopiero co był maj i miałam urodziny.....
Cosmia Żel p/p - świetny zapach, pojemność, dobra cena, wydajny, dobrze się pieni i nie wysusza skóry, jedyny minus - dostępny w sklepie, którego nie ma u mnie w mieście ;)Ziaja Intima - ulubieniec
Gallus Żel p/p Mango - cudny zapach, jak go jeszcze spotkam to kupię, bo nie wysusza, wydajny i ten zapach :)
Isana Żel p/p - wanilia mi nie podeszła zapachowo, mdła, słodka, użyłam ale nam nadzieję, że teraz zrobią coś żywszego 😆 z kolei letni zapach jest fajny, przyjemny, delikatnie, żaden nie wysuszał, ale ja też codziennie zmieniam, nie zawsze dwa dni z rzędu używam ten sam
Isana Żel p/p - wanilia mi nie podeszła zapachowo, mdła, słodka, użyłam ale nam nadzieję, że teraz zrobią coś żywszego 😆 z kolei letni zapach jest fajny, przyjemny, delikatnie, żaden nie wysuszał, ale ja też codziennie zmieniam, nie zawsze dwa dni z rzędu używam ten sam
Apart Żel p/p + bardzo fajne są te żele, zapachowo i wydajnie, gęste i mają fajne zapachy, no i cena 2,50 😁 kupiłam kolejne dwa
Balea Żel p/p - świetny ten zapach, muszę jeszcze kupić póki są, nie wysusza, nawet jak używam codziennie, wydajny, przyjemny
Joanna Farba do włosów - znalazłam na nią sposób, po prostu trzymam krócej i nie robi mi żółtego odcienia
Joanna Farba do włosów - znalazłam na nią sposób, po prostu trzymam krócej i nie robi mi żółtego odcienia
Natura Estonica bio Szampon do włosów - bardzo wydajny, dobrze czyścił włosy i skórę głowy, włosy po nim nie były szorstkie, jeszcze bym go chętnie kupiła
Isana Szampon do włosów - jest ok, jest do włosów blond, ale nie zauważyłam by coś specjalnie na blond działał, ale go lubię i czasem kupuje
Insight Suchy szampon w proszku - świetny, choć trochę dziwny do dozowania, bardzo wydajny i te włosy po jego użyciu nie czują go, po takim w sprayu czuć użycie, tu są nadal miłe w dotyku i lekkie, nie sztywne, muszę go kupić
Anwen Odżywka do włosów - z początku się nie polubiliśmy i myślałam, że pójdzie dalej, ale udało nam się dogadać, włosy ładnie się po niej rozczesuje, są mile w dotyku, lśniące i dobrze się układają
Onlybio Maska do włosów - była po prostu ok, myślę, że ten kalendarz jest słabszy niż z roku 2024 i myślę, że w tym roku mnie nie skusi...
Isana Suchy szampon - jest dobry, jego najczęściej kupuje, ale bardzo szybko się kończy i raz mi się zaciął pomimo, że w środku jeszcze był produkt musiałam wywalić
Onlybio Odżywka do włosów - ta odżywka fajna, niebieska, dobrze działa i mogłabym znów ją kupić, ale w drogerii, w której ją kupiłam już niedostępna
Isana Szampon do włosów - niebieski, ale teraz mam inny i jest lepszy, więc tego już nie kupię
Isana Szampon do włosów - bardzo fajny, delikatny, gęsty, niestety już niedostępny
Marion Maska do włosów - zapach nie każdemu się spodoba, nie jest fajny, ale dałam radę. Włosy były przyjemne w dotyku, dobrze się rozczesywały i układały.Fluff Balsam do ciała - był ok, choć więcej bym go nie kupiła, miał być lekko, nie był
Derma M Balsam do ciała - taki balsam również na raz, nie był tak zły, ale coś mi w nim nie pasowało i mnie męczył. Zapach był dziwny, ale do przeżycia ;)
Yumi Balsam do ciała Aloe Gruszka - kocham miłością niezmienną ;) miałam już trochę kosmetyków tej firmy i chcę więcej :)
Sol de Janeiro Krem do ciała - specyficzny zapach, który z początku nie do końca nie lubiłam, a teraz lubię ten produkt i zapach i przyjemne działanie, dobre wchłanianie i rozprowadzenie, dobre nawilżenie
NaexyKrem do twarzy ze śluzem ślimaka - był ok, ale mnie nie zachwycił, nie widziałam żadnych zmian po używaniu go
NaexyKrem do twarzy ze śluzem ślimaka - był ok, ale mnie nie zachwycił, nie widziałam żadnych zmian po używaniu go
Revuele Krem do twarzy Spf50 -bardzo fajny krem, który bym kupiła, gdybym nie miała innych, pisałam o nim więcej
AA Krem do twarzy Spf50 - ten za to okropny, tłusty, szybko się świeciłam, fajnie, że taka mała pojemność była ;)
Peter Thomas Roth Maska enzymatyczna - też była dobra, ale nie na tyle by kupić jej więcej ;)
Erne Plasterki na wypryski - dobre są i działają szybko
Hydrolaty do twarzy - lawenda robiła mi krzywdę, spróbowałam dwa podejścia i za każdym razem wysyp, na twarzy co mnie upewniło, że to on niego, więc niestety poszedł sio. Róża była dobra, ale już tej firmy będę unikać, tych zwłaszcza
Solverx Żel do mycia i demakijażu twarzy - świetny, chętnie go kupię, chcę go znów używać :) nie podrażnia, dobrze domywa twarz, zmywa cały makijaż.
Alterra Tonik do twarzy - mój ulubieniec
Cien Pianka do mycia twarzy - lubię te pianki i kupuję co jakiś czas, teraz zmieniły opakowani
Dove Antyperspirant w sztyfcie - nie lubię, nie działa :( musiałam po kilku użyciach wywalić
Avon, P2, Ingrid - kolorowe pomadki, błyszczyk, których już nie użyje i są ze mną długo, za długo ;)
Avon, Chupa Chups Pomadki ochronne - były ok, ale za tłuste, nie wchłaniały się do końca, używałam na noc
Oriflame, Maybeline Tusze do rzęs - nie sprawdziły się
Lovely Puder brzoskwiniowy do twarzy - ulubiony
Avon Femme - próbka zapachu, który mi się nie spodobał ;)
Eveline Eyeliner - zacząła mnie szczypać powieka po nim, więc wywalam
Kremy do rąk - Isana i Cien świetne, kupuje regularnie. Kolejne słabe i mam nadzieje, że już się nie zobaczymy ;) zwłaszcza, że różowe są z kalendarza, a ten po środku z jakiegoś zestawu
Isana Mydło w płynie, zapas - bardzo wydajne, trochę wysusza, użyte częściej, wysusza bardziej, dlatego wolę kostkę, ale to też się przydaje. Ładny zapach Barwa Mydła w kostce - moje ulubione
Płatki kosmetyczne - moje ulubione, miałam je długo, bo ostatnio mało używam
Maski w płachcie - obie lubię i kupuje, przyjemne, choć nie do końca dobrze skrojone na moją twarz
Zebrało się sporo, ale i w tym miesiącu też się zbiera ;) a kupuje mało, mam nadzieję, że jeszcze zdążę Wam napisać o fajnym serum :) Czas mi się strasznie skurczył ostatnio, jak nie jestem w pracy to mam wyjazd....
Miłego....
Dorotxy











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy komentarz :)
Cenie konstruktywną krytykę, nie zostawiaj proszę Spamu (wszelakich linków, zwłaszcza tych do Ciebie i propozycji typu obserwacja za obserwację czy inne reklamy). Będę wdzięczna. Inaczej będę zmuszona kasować.
Do każdego komentującego staram się zaglądać, nie musisz mnie zapraszać :))
Pozdrawiam :)