Cześć 🙃☀️
Fajnie, że zebrałam nowości, bo już zapomniałam po części co kupiłam 😂🫣 a tak fajnie jest odkryć i wsiąść do użycia, bo akurat coś się kończy. Nie ma tego dużo, bo już tak nie kupuje, tylko co potrzeba i odbieram gratisy 😁😎
Rossmann
Gratis, za wykonanie zadań w aplikacji przez kilka dni 😁Promocja 1+1 jak dobrze pamiętam, Cash już miałam, zmienili buteleczkę, była okrągła jak wcześniej kupowałam, taka kuleczka, lubię ten zapach, jest inspirowana moim ulubionym zapachem - Paco Rabanne 1 Milion. Drugi zapach Eclipse Nie inspiracja ulubionym - Yves Saint Laurent Black Opium, kupiłam z ciekawości, bo jeszcze nie miałam. Na początku nie chciałam korzystać z tej promocji, ale tak się złożyło na wyjeździe, że tam weszłam i kupiłam 🤣
Mojej ulubionej Rexony nie ma 😔 więc wzięłam inna, mam nadzieję że będzie też dobra, a Isana kilka kosztowała nie całe 4 zł i się sprawdza, super, jedyny minus to mokre pachy, ale brzydkiego zapachy brak, także w upały ja odstawiam, nie lubię mieć mokro pod pachami. Maseczka tak jakoś 🤣 lubię je
Balsam Vaseline miałam ulubiony, taki zielony, ale już go nie mogę kupić, szkoda, bo na lato był super, teraz sprawdzę ten. Spray do stóp szału nie robi już zużyłam i więcej nie kupię, a maseczka no cóż ...🤣 Się jakoś przyplątała
Te śmietanki lubię, kupiłam nową wersję, zaraz będę jej używać, bo właśnie o niej zapomniałam 🙃
Isana żele pod prysznic komórki, trzecia już zużyłam, był ok. Żel do mycia twarzy zawsze się przyda a podkład i błyszczyk z wyprzedaży, błyszczyk znalazł nową właścicielkę, bo mi jednak kolor nie pasował
Hebe
Zestawy świąteczne w maju 🤣😎 dobre cenowo, używam już do demakijażu a zapachy takie dobre na jesień i zimę, ale każdy spróbowałam i mi się podobająPrezenty
Moja galeria w apce dawała możliwość zbierania punktów i zamiany je na nagrody, córce odebrałam wcześniej LEGO a sobie składałam na kosmetyk i co? I postanowili zlikwidować apke i wybrać nagrody. Domyślacie się zapewne, że nie poszłam od razu, bo nie miałam jak i mojego kosmetyku szybko zabrakło, w ogóle jak już mogłam to już nie było nic. Dlatego jak nagle pojawiły się kosmetyki Ziaja to wybrałam coś czego jeszcze nie miałam i poszłam odebrać 😁
A tu od Turkusowej prezenty 😁 żel już używam do buzi, szampon i puder jeszcze czekają
U mnie już nie było masek do dłoni, więc odebrała mi przyjaciółka u siebie i dodała mi jeszcze płatki do demakijażu 😁
Moja galeria w apce dawała możliwość zbierania punktów i zamiany je na nagrody, córce odebrałam wcześniej LEGO a sobie składałam na kosmetyk i co? I postanowili zlikwidować apke i wybrać nagrody. Domyślacie się zapewne, że nie poszłam od razu, bo nie miałam jak i mojego kosmetyku szybko zabrakło, w ogóle jak już mogłam to już nie było nic. Dlatego jak nagle pojawiły się kosmetyki Ziaja to wybrałam coś czego jeszcze nie miałam i poszłam odebrać 😁
A tu od Turkusowej prezenty 😁 żel już używam do buzi, szampon i puder jeszcze czekają
U mnie już nie było masek do dłoni, więc odebrała mi przyjaciółka u siebie i dodała mi jeszcze płatki do demakijażu 😁
No i nie jest tak dużo, cześć zaraz będę używać, a kilka chwilę poczeka. Piszcie jak jesteście czegoś bardziej ciekawi zrobię recenzje 🩵
Miłego weekendowania ☀️☀️
Dorotxy











Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Dziękuję za każdy komentarz :)
Cenie konstruktywną krytykę, nie zostawiaj proszę Spamu (wszelakich linków, zwłaszcza tych do Ciebie i propozycji typu obserwacja za obserwację czy inne reklamy). Będę wdzięczna. Inaczej będę zmuszona kasować.
Do każdego komentującego staram się zaglądać, nie musisz mnie zapraszać :))
Pozdrawiam :)