sobota, 26 lipca 2014

Always Ultra Normal i Night

Witajcie :))

Pamiętacie jak Wam pisałam, że wraz z trnd testuje nowe podpaski Always? Dziś chce Wam krótko o nich napisać. Testowałam dwie wersje na dzień i na noc. Jeszcze takich rzeczy nie recenzowałam ;)

Always Ultra Normal i Night


W każdej paczce, każda podpaska jest osobno pakowana, co jest świetną sprawą, jeśli chcemy zapakować jedną czy kilka do torebki. Są cienkie, więc bardziej dyskretne. I co najważniejsze, mają zmienioną formułę powłoczki, co mnie niezmiernie cieszy, bo do tej pory wizja przyklejania się jej do skóry mnie skutecznie odstraszała ;))
Teraz powłoczka jest delikatna, komfortowa w użyciu. Skutecznie chroni przed przeciekaniem. Jestem bardzo z nich zadowolona i cieszę się, że je testuję, bo pewnie nie zwróciłabym na nie uwagi w sklepie.

Tak są pakowane
i delikatna powłoczka w przybliżeniu
Normal

 Normal i po prawej Night

Podpaski mają również nowe zmienione opakowania

Podsumowując jestem bardzo z nich zadowolona i będe po nie sięgać częściej ;) Pamiętacie pierwszą reklamę "Zawsze czysto, zawsze sucho, zawsze pewnie"? Można i teraz tak to podsumować.
A Wy już wypróbowałyście nowych Alwaysów?

Miłego popołudnia, a jutro zapraszam na trochę fotem Morza i nie tylko z mojego wyjazdu :)
Dorotxy

3 komentarze:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Cenie konstruktywną krytykę, nie zostawiaj proszę Spamu (wszelakich linków i propozycji typu obserwacja za obserwację czy inne reklamy). Będę wdzięczna. Inaczej będę zmuszona kasować.
Do każdego komentującego staram się zaglądać, nie musisz mnie zapraszać :))
Pozdrawiam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...