środa, 29 października 2014

Katarzyna Zyskowska - Ignaciak - Przebudzenie

Witam ciepło :)

U mnie nadal źle...dlatego póki co ciężko mi zebrać myśli i dziś chcę Wam polecić kolejną ciekawą książkę, zupełnie inną od Stokrotek.... ;)

Katarzyna Zyskowska - Ignaciak
Przebudzenie
Książkę zaczęłam czytać jeszcze leżąc i nie mając na nic innego sił...i tak mnie wciągnęła, że na drugi dzień zostało mi kilkanaście stron do końca ;) A zaczyna się tak nie pozornie....

Znajdziecie w niej i sensacje, komedię, trochę historii i dziwnych dziwności ;) Na prawdę warto było na nią trafić i się w nią zagłębić, chętnie przeczytam więcej tytułów tej autorki. Nie chcę Wam za dużo zdradzać, żebyście same się w nią zagłębiły, dlatego tylko trochę nakreślę sytuację ;)
Wszystko zaczyna się od tego, że Zuza (młoda dziennikarka) dostaje w spadku ziemię na Mazurach.....i wtedy machina zdarzeń się rozkręca, są też dawne wierzenia i hokus pokus hehe
Miłej lektury. a ja idę się dalej kurować
Dorotxy

5 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz :)
Cenie konstruktywną krytykę, nie zostawiaj proszę Spamu (wszelakich linków, zwłaszcza tych do Ciebie i propozycji typu obserwacja za obserwację czy inne reklamy). Będę wdzięczna. Inaczej będę zmuszona kasować.
Do każdego komentującego staram się zaglądać, nie musisz mnie zapraszać :))
Pozdrawiam :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...